Mechanika Pojazdowa

Oferujemy Państwu kompletny zakres usług z zakresu mechaniki pojazdowej, począwszy od diagnostyki, poprzez obsługę eksploatacyjną, po rozbudowane naprawy główne. Obsługujemy wszystkie podzespoły samochodowe: silnik, układ przeniesienia napędu, układy hamulcowe, układy kierownicze, zawieszenie, tłumiki.

Wykonujemy także pomiary i ustawienie geometrii podwozia, serwis klimatyzacji, wulkanizację oraz wymianę opon.

Likwidacja Szkód

Na naszej głowie spoczywa kwestia rozliczenia usług w przypadku likwidacji szkód z OC/AC bezgotówkowo z ubezpieczycielem, przez co czasochłonne procedury oraz skomplikowane procesy likwidacji szkody nie zajmują głowy naszym klientom.

W trakcie napraw w naszym serwisie, zgodnie z życzeniem klienta korzystamy za równo z oryginalnych części lub alternatywnych. Każdorazowo doradzamy w zakresie opłacalności oraz najlepszego doboru części dla naszych klientów.

W przypadku szkód z OC/AC (przy szkodach AC stosujemy wariant części, jaki został zawarty podczas podpisywania umowy AC z ubezpieczycielem czyli części oryginalne lub części nowe zamienne) stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części oraz elementy producenta, oraz rozliczamy potem bezpośrednio koszty z firmą ubezpieczeniową.

Każdorazowo informujemy klienta o rodzaju użytych części, wszystko zostaje przekazane później w formie faktur i dokumentacji, kalkulacji naprawy oraz szczegółowego raportu z wykonanych czynności lub też dzięki naszej nowej aplikacji klient wszystkie te informacje może posiadać w swoim telefonie o co zadbamy już my.

Ponadto w ramach likwidacji szkody otrzymują Państwo bezpłatnie samochód zastępczy na cały okres naprawy samochodu lub likwidacji szkody.

AKRA FleetCare

W ramach FleetCare zajmujemy się kompleksową opieką flot firmowych począwszy od codziennej eksploatacji pojazdu czyli ubezpieczenia, przeglądów okresowych w naszej Stacji Kontroli Pojazdów, wulkanizacji, serwisu klimatyzacji poprzez naprawy mechaniczne, blacharsko-lakiernicze aż po naprawy powypadkowe wraz z organizacją pomocy drogowej w sytuacji awaryjnej oraz bezpłatnego pojazdu zastępczego na okres naprawy.

Zarządzając przedsiębiorstwem trzeba rozwiązywać dziennie setki problemów, pamiętać o klientach, pracownikach, zaopatrzeniu firmy, formalnościach urzędowych i finansowych. Flota pojazdów firmowych jest dodatkowym masywnym obciążeniem, które dzięki nam można całkowicie zdjąć ze swoich barków.

Nasi pracownicy obsługi flotowej zajmą się wszystkim, co związane z motoryzacją oraz pojazdami w Państwa firmie:

  • Dopilnują terminów ubezpieczeń i przeglądów
  • Zadbają o stan techniczny pojazdów oraz będą nadzorować eksploatację
  • Na czas wymienią opony a w miejsce starych pomogą wybrać nowe po najkorzystniejszych cenach
  • Czy w niedzielę o północy, czy w środku Europy przez całą dobę zorganizują pomoc dla Państwa pracowni

Naprawa na Raty

We współpracy z Alior Bank przygotowaliśmy ofertę napraw mechanicznych oraz blacharsko-lakierniczych w systemie ratalnym za równo dla osób indywidualnych jak i firm.

Dobrze zdajemy sobie sprawę jak usterka pojazdu czy stłuczka ze swojej winy bez AC potrafi zrujnować domowy lub firmowy budżet, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów opracowaliśmy dogodne warunki spłaty w ratach od 3 do 60 rat w kwotach od 500zł do nawet 30 000zł.

Obsługa Prawna

Nasze biuro oferuje pełną obsługę prawną, zaczynając od zgłoszenia szkody, prowadzenia procesu likwidacji szkody wspólnie z towarzystwem ubezpieczeniowym, wynajmu samochodu zastępczego, naprawy uszkodzonego pojazdu w naszym serwisie blacharsko-lakierniczym aż do odbioru naprawionego pojazdu, również w systemie Door-to-Door (odbiór uszkodzonego pojazdu z domu/siedziby firmy oraz podstawienie naprawionego pojazdu we wskazane miejsce).

Media społecznościowe

Dołącz do nas już dziś